Firma TEVAL tech s.r.o. je česká strojírenská společnost, navazující na mnohaleté zkušenosti členů svého týmu. Náš tým tvoří lidé, kteří pracovali v průběhu své praxe na celé řadě projektů a dodávek. Zákazníkům a partnerům se snažíme nabídnout komplexní řešení v oblasti VÝVOJE, VÝROBY, MONTÁŽE A SERVISU strojů, zařízení a jejich dílů pro různá odvětví průmyslu. To vše s cílem zachovat pružnou a rychlou reakci na jejich požadavky a termíny realizace.

Spolupracujeme s celou řadou externích subdodavatelů v oblasti dodávek komponentů, kooperací, montáží, projektování apod.

hydraulicky lis

 


 

  Máme mnohaleté zkušenosti

  Reagujeme pružně a rychle

  Zajištění projektu od začátku do konce procesu

  Zodpovídáme za kvalitu naší práce

  Spolupracujeme s dalšími odborníky

 


 

Název projektu: Výzkum a vývoj a elektrického lisu s protiběžným lisovacím cyklem a automatizovanými modulárními periferiemi
Číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0020089

S podporou Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj a Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost realizujeme projekt "Výzkum a vývoj a elektrického lisu s protiběžným lisovacím cyklem a automatizovanými modulárními periferiemi." Cílem projektu je vyvinout elektrický lis s protiběžným lisovacím cyklem a automatizovanými modulárními periferiemi
pro použití v technickém režimu Průmysl 4.0.

Název projektu: Technologie pro společnost TEVAL tech s.r.o.
Číslo projektu: CZ.01.2.06/0.0/0.0/18_240/0016573

S podporou Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj a Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost realizujeme projekt "Technologie pro společnost TEVAL tech s.r.o." Cílem projektu je nákup technologií, softwaru a vybavení s vyššími užitnými parametry, které rozšíří stávající strojní park, softwarové vybavení a vybavenost provozovny společnosti.

Název projektu: Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II
Číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053

S podporou Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj a Operačního programu Zaměstnanost realizujeme projekt "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II." Cílem projektu je rozšíření odborných znalostí správy informačního systému digitalizace výrobního procesu.

Název projektu: Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II
Číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053

S podporou Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj a Operačního programu Zaměstnanost realizujeme projekt "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II." Cílem projektu je rozšíření odborných znalostí v oblasti hydrauliky.